Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

AKTUALNOŚCI, strona 1:

LEKCJA WYCHOWAWCZA W KLASIE IV

Utworzono dnia 02.06.2020
Dzięki lekcjom on-line uczniowie klasy 4 mogli pokazać kolegom i koeżankom z kalsy swoje ukochane zwierzątka. Nie byłoby to możliwe gdybyśmy chodzili do szkoły. Dzięki kamerom poznaliśmy nasze pupile-każdy z uczniów klasy 4 oraz ich wychowawca opowiadał o swoim...
czytaj dalej na temat: LEKCJA WYCHOWAWCZA W KLASIE IV

KONKURS FOTOGRAFICZNY "MÓJ PUPIL"

Utworzono dnia 01.06.2020
Ze względu na duże zainteresowanie naszym Konkursem fotograficznym „Mój Pupil” przedłużamy termin nadsyłania prac do 7 czerwca 2020 roku. Przypominamy, że do udziału w Konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 14 lat. Polega on na zrobieniu zdjęcia w...
czytaj dalej na temat: KONKURS FOTOGRAFICZNY "MÓJ PUPIL"

DZIEŃ DZIECKA

Utworzono dnia 01.06.2020
Kochani Uczniowie! Z okazji Waszego święta nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali dla Was małą niespodziankę. Mamy nadzieję, że sprawi Wam ona trochę radości, bo zgodnie z tym co powiedział znany pedagog Janusz Korczak "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały...
czytaj dalej na temat: DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ PATRONA

Utworzono dnia 28.05.2020
DZIEŃ PATRONA   30 maja każdego roku obchodzimy Dzień Patrona w Szkole Podstawowej im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wykonali mnóstwo prac różnego rodzaju (zakładki, prezentacje i komiksy).Wybrane prace są zamieszczone...
czytaj dalej na temat: DZIEŃ PATRONA

DZIEŃ MATKI

Utworzono dnia 26.05.2020
26 maja to Dzień Matki- jeden z najpiękniejszych dni w roku! Każde dziecko od najmłodszych lat zna ten prosty, ale piękny wierszyk, który słysząła pewnie każda Mamusia z ust swojej pociechy: "Mamo, mamo co Ci dam? Jedno serce tylko mam.  A w tym...
czytaj dalej na temat: DZIEŃ MATKI

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW - WYTYCZNE DOTYCZĄCE PRZEBIEGU I ORGANIZACJI

Utworzono dnia 22.05.2020

Wytyczne dotyczące organizacji i przebiegu konsultacji  

w Szkole Podstawowej im. Z. Bukowskiego w Czerniewie

( zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN)

 

Od  25 maja br. konsultacje dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej.

Od  czerwca br. konsultacje dla  uczniów klas IV- VIII.

czytaj dalej na temat: KONSULTACJE DLA UCZNIÓW - WYTYCZNE DOTYCZĄCE PRZEBIEGU I ORGANIZACJI

CERTYFIKAT WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW-SPRAWOZDANIE

Utworzono dnia 22.05.2020

Sprawozdanie z realizacji projektu o uzyskanie Certyfikatu Wielkiej Ligi Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo” w roku szkolnym 2019/2020

czytaj dalej na temat: CERTYFIKAT WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW-SPRAWOZDANIE

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2020"

Utworzono dnia 21.05.2020

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur 2020" odbędzie się w wirtualnej rzeczywistości. W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za...

czytaj dalej na temat: MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2020"

KONKURS ZWIĄZANY Z OBCHODAMI DNIA PATRONA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ZYGMUNTA BUKOWSKIEGO W CZERNIEWIE

Utworzono dnia 19.05.2020

KONKURS ZWIĄZANY Z OBCHODAMI DNIA PATONA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ZYGMNTA BUKOWSKIEGO W CZERNIEWIE     Tradycyjnie w maju obchodzimy DZIEŃ PATRONA naszej szkoły, który przypada 30 maja.  W tym roku obchody tego dnia jesteśmy zmuszeni zrealizować w trochę innej...

czytaj dalej na temat: KONKURS ZWIĄZANY Z OBCHODAMI DNIA PATRONA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ZYGMUNTA BUKOWSKIEGO W CZERNIEWIE

ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Utworzono dnia 19.05.2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!  

W związku z zaistniałą sytuacją – stan epidemiologiczny w kraju i ograniczeniami w funkcjonowaniu placówek oświatowych, nauczyciel bibliotekarz Justyna Jasińska prosi o zwrot książek wypożyczonych przez dzieci z naszej...

czytaj dalej na temat: ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

100 ROCZNICA URODZIN PAPIEŻA JANA PAWŁA II

Utworzono dnia 18.05.2020

18 maja 2020r. obchodzimy setną rocznice urodzin Świętego Jana Pawła II. W dniu dzisiejszym cały Kościół w modlitwie dziękuje Bogu za dar,  jaki otrzymaliśmy w osobie Karola Wojtyły. Powspominajmy dzisiaj NASZEGO PAPIEŻA. Jan Paweł II (wł. Karol Wojtyła),...

czytaj dalej na temat: 100 ROCZNICA URODZIN PAPIEŻA JANA PAWŁA II

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III

Utworzono dnia 17.05.2020

Od 25 maja 2020r. MEN przywraca zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Utrzymuje tym samym obowiązek realizowania podstawy programowej zarówno dla uczniów, których rodzice i...

czytaj dalej na temat: Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III

ZEBRANIA DLA RODZICÓW

Utworzono dnia 15.05.2020

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas w wyznaczonych terminach. W związku z sytuacją epidemiczną panująca w Polsce nie mga odbyć się spotkania w formie tradycyjnej, czyli na miejscu w budynku szkoły. Spotykamy się zatem w rzeczywistości wirtualnej zgodnie z...

czytaj dalej na temat: ZEBRANIA DLA RODZICÓW

WYTYCZNE MEN DOTYCZĄCE ORGANIZACJI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Utworzono dnia 15.05.2020

Poniżej znajduje się link do wytycznych Ministar Edukacji Narodowej w związku z przeprowadzeniem egzaminu ósmoklasisty: WYTYCZNE MEN Egzamin odbędzie się w dniach: 16 czerwca (wtorek) godz. 9.00 - język polski 17 czerwca (środa) godz. 9.00 -...

czytaj dalej na temat: WYTYCZNE MEN DOTYCZĄCE ORGANIZACJI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

WIOSNA OCZAMI KLASY II

Utworzono dnia 10.05.2020, 16:26

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA

LEPSZA SZKOŁA

PROJEKT EDUKACYJNY

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI

 

sowa