Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

UDZIAŁ W KONKURSACH 2021/2022

 

Lp. 

Imię i nazwisko ucznia 

Klasa 

Miejsce 

Nazwa konkursu 

Nauczyciel prowadzący 

Zasięg konkursu 

1.

Natalia Kaczmarek 

Robert Piernicki 

VIII B 

 

V

Wyróżnienie 

 

Wielki Maraton Czytelniczy 

Justyna Jasińska 

ogólnopolski 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Buławska 

 

 

Stanisław Bobkowski 

 

Dawid Czyż

 

Zofia Bobkowska 

 

Adrian Wróblewski

IV

 

 

VI

 

 

VI

 

VIII

 

 

VIII

Laureatka III miejsca-najlepszy wynik w powiecie gd.

 

Finalista  – trzeci wynik w powiecie gd.

 

Finalista na szczeblu ogólnopolskim

Finalistka -najlepszy wynik w powiecie gd.

 

Uczestnik II etapu – drugi wynik w powiecie gd.  

Konkurs Matematyczno-Informatyczny „InstaLogik" 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Jasiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Daria Jęda 

wyróżnienie 

Powiatowy Konkurs Kartka Świąteczna 

Ewa Armatowska 

powiatowy 

4.

Magdalena Podolska 

VII 

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania 

Justyna Jasińska 

powiatowy 

5. 

Adrian Wróblewski 

VIII A 

Bądźmy EKO zaangażowani 

Justyna Jasińska Jerzy Jakusz 

powiatowy 

6. 

Mateusz Karasek 

VI 

II 

Bądźmy Eko zaangażowani 

Justyna Jasińska Jerzy Jakusz 

powiatowy 

 

7.

Aniela Budych 

Natalia Kaczmarek 

VIIIb 

I miejsce 

I miejsce 

XXI Powiatowy Konkurs Poezji Zygmunta Bukowskiego 

Joanna Bartkowiak-Zwarra 

powiatowy 

 

8. 

Mateusz Karasek 

Radosław Kulling 

VI 

VIIIa 

 

II miejsce 

III miejsce 

 

Gminny Konkurs Informatyczny “Kartka z mojej miejscowości” 

 

Elżbieta Jasiak 

 

 

gminny 

 

 

9. 

Zosia Bobkowska 

Amelia Jankowska 

Jessika Olszewska 

Justyna Olszewska 

Zuzanna Armatowska 

Ewelina Marocka 

Paulina Skwiot 

Zuzanna Mulawa 

VIIIA 

 

VIIIA 

VII 

 

VII 

VIIIB 

 

VIIIB 

VIIIB 

VIIIA 

II 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogdan Janiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gminny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. 

Radosław

Kulling 

Fabian Ogórek 

Bartek Pakulski 

Artur Szwartz 

Adrian Wróblewski 

Dawid Hapoń 

Konrad Kępka 

Filip Dończyk 

Fabian Gawęcki 

Fabian Lubiński 

Borys Orzechowski 

Mateusz Studziński 

VIIIA

 

VIIIA 

VIIIA

 VIIIA

VIIIA

 

VIIIB 

VIIIB 

VII 

VII 

 

VII 

VII 

 

VII 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bogdan Janiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gminny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. 

Amelia Jankowska 

Zuzanna Mulawa 

Zuzanna Armatowska 

Ewelina Marocka 

Paulina Skwiot 

Julia Kuklińska 

Jessika Olszewska 

Justyna Olszewska 

VIIIa 

 

VIIIa 

VIIIb 

 

VIIIb 
 

VIIIb 

VIIIb 

VII 

 

VII 

III 

Gminne igrzyska młodzieży szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogdan Janiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gminny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. 

Fabian Ogórek 

Adrian Wróblewski 

Bartek Pakulski 

Dawid Hapoń 

Marek Surma 

Konrad Kępka 

Łukasz Olszewski 

Kamil Stankiewicz 

Nikodem Góra 

VIIIa 

VIIIa 

VIIIa 

VIIIb 

VIIIb 

VIIIb 

VIIIb 

 

VII 

VII 

II 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gminne igrzyska młodzieży szkolnej w piłce siatkowej chłopców 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogdan Janiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gminny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. 

Daria Jęda  

Agnieszka Szolle 

Stanisław Bobkowski 

Dawid Czyż 

VI 

VI 

III

 

 

 

 

Gminny Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym i Ratownictwie 

 

 

Ewa Armatowska 

 

 

 

 

gminny 

 

 

 

 

14. 

Marta Knut 

III 

Mam talent 

Milena Kopycka 

szkolny 

15. 

Julian Filochowski 

VII 

Mam talent 

Justyna Jasińska 

szkolny 

16.

Zofia Bobkowska 

VIII A 

II 

Mam talent 

Justyna Jasińska 

szkolny 

17. 

Daria Jęda 

II 

Mam talent 

Justyna Jasińska 

szkolny 

 

Szymon Hildebrandt 

IV 

III 

Mam talent 

Justyna Jasińska 

szkolny 

18. 

Julia Morawska  

Marta Knut  

Karol Meger  

Dawid Hapoń  

Nikodem Góralczyk  

Jan Morawski  

III 

I

II 

III 

wyróżnienie 

wyróżnienie 

wyróżnienie 

Wiosenna zakładka do książki 

 

 

 

 

 

Justyna Jasińska 

 

 

 

 

 

szkolny 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Oliwia Jereczek  

Julita Olszewska  

Natalia Chojnacka  

Michalina Baumgart  

Weronika Krakała  

 

 

 

 

 

IV 

 

IV 

 

IV 

 

VII 

 

 

 

 

 

 

II 

 

III 

 

wyróżnienie 

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

Wiosenna okładka książki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Jasińska 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0

LEPSZA SZKOŁA

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI