Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

PRACOWNICY SZKOŁY

PRACOWNICY SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2022/2023


DYREKTOR SZKOŁY

 

mgr Wiesława Niedzielska


 

 NAUCZYCIELE

 

mgr Ewa Armatowska – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wychowawca  kl. II

mgr Joanna Bartkowiak - Zwarra  – język polski, wychowawca klasy V

mgr Janusz Beyer - muzyka

mgr Małgorzata Brembor - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca świetlicy

mgr Małgorzata Dąbrowska  – psycholog

mgr Jerzy Jakusz – plastyka

mgr Agnieszka Jakubczyk – język angielski, wychowawca klasy IV

mgr Bogdan Janiak  – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VI

 mgr Elżbieta Jasiak – matematyka, technika, wychowawca klasy VII

mgr Justyna Jasińska–  bibliotekarz, rewalidacja, wychowawca klasy VIII

Agata Jażdżewska - nauczyciel wspomagający, rewalidacja

mgr Anna Jęda – wychowanie przedszkolne, logopeda

mgr Dawid Klein – informatyka, wychowawca świetlicy

mgr Milena Kopycka – edukacja wczesnoszkolna, język angielski, wychowawca kl. III

mgr Magdalena Michalak– pedagog szkolny

mgr Aleksandra Michalska  – religia, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Alicja  Neumüller – edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca kl.I

mgr Wiesława Niedzielska – dyrektor, biologia, przyroda, doradztwo zawodowe, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Iwona Ossowska – geografia, przyroda, historia

  mgr Agnieszka Pettke – edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Agnieszka Rogalska – fizyka, chemia

  mgr Anna Wiśniewska – język niemiecki

 


PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI

Natalia Szczygelska - referent

Barbara Grot

Halina Lewańczyk

Irena Ptach

Iwona Stapel

Elżbieta Karcz

Wiesław Kosikowski

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0

LEPSZA SZKOŁA

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI