Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

UDZIAŁ W KONKURSACH 2016/2017

KONKURSY –  rok szkolny 2016/2017

 

Lp.

Rodzaj konkursów – zawodów

Ranga – etap

                 Miejsce

Osoba odpowiedzialna

1.

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”

-międzynarodowy

Wyróżnienie:

- Kinga Pozorska, kl.IV

E. Jasiak

M. Kopycka

2.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy j. niemieckiego EDI Panda

-ogólnopolski

wyróżnienie Kinga Pozorska kl. IV

A.Wiśniewska

3.

Widoczni i Bezpieczni na drodze

-ogólnopolski

Aleksandra Gajewska

Wiktoria Czyż

D.Klein

4.

Konkurs Logicznego Myślenia

 

 

-ogólnopolski

Wyróżnienia:

-Igor Zybała – kl.VI

- Igor Zwarra – kl.III

E.Jasiak

5.

Przegląd Teatralny dla Szkół Podstawowych „ Antonówka” w Bydgoszczy

-międzywojewódzki

III miejsce

D. Klein

M. Jankowska

6.

Przegląd Misterium Męki Pańskiej w Mierzeszynie

- wojewódzki

Wyróżnienie Ewelina Marocka kl. IIb

E. Armatowska

7.

Kuratoryjny konkurs z matematyki

- wojewódzki – etap szkolny

Wiktor Lewandowski, kl.VI- udział w etapie rejonowym

E. Jasiak

8.

Konkurs Pieśni Patriotycznej

„ Żołnierze Wyklęci”

- wojewódzki

III miejsce Chór

III miejsce Amelia Jankowska

M. Jankowska

T. Stroynowski

9.

Konkurs Plastyczny „Żołnierze Wyklęci”

- wojewódzki

Wyróżnienie Ewelina Marocka kl. IIIb

E. Armatowska

10

IV Wojewódzki Konkurs Recytatorski „ Żołnierze Wyklęci w poezji”

- wojewódzki

II miejsce Dominika Budych

J. Bartkowiak - Zwarra

11

„ Zostań mistrzem bajek”

- wojewódzki

wyróżnienie: kl. I – Mateusz Karasek

kl. II – Borys Orzechowski

kl. IIIb – Katarzyna Gajewska,

kl. IV – Thomas Prokop

J. Bartkowiak - Zwarra

12

I Wojewódzki Konkurs Prozy

„ Prozatorium”

- wojewódzki

II miejsce Dominika Budych

J. Bartkowiak - Zwarra

13

Interdyscyplinarny Konkurs Artystyczny Shakespearienced/

Zszekspirowani- Kategoria Słowo

- wojewódzki

III miejsce Dominika Budych

J. Bartkowiak - Zwarra

14

VIII Wielki Maraton Czytelniczy

„ Czytanie rozwija,czytanie wzbogaca”

- wojewódzki

 laureat – Wiktor Lewandowski

finaliści – Róża Fischer, Daniel Seredyński, Jakub Pozorski

 

J. Bartkowiak - Zwarra

15

VIII Wielki Maraton Czytelniczy

„ Spotkanie nowych przyjaciół”

- wojewódzki

wyróżnienie: Lena Rogalska

J. Bartkowiak - Zwarra

16

Konkurs Biblijny

- metropolitarny – etap szkolny

3 osoby zakwalifikowane do etapu rejonowego

M. Jankowska

17

Konkurs plastyczny „ Szczęśliwy dom, szczęśliwa rodzina”

- powiatowy

I miejsce Igor Zybała

III miejsce Lidia Gliszczyńska

E. Jasiak

18

„Powiatowa kartka świąteczna” – Boże Narodzenie

Wielkanoc

-  powiatowy

 

wyróżnienie – Wiktoria Czyż – kl.V

E. Jasiak

19

„Powiatowa kartka świąteczna” –

Wielkanoc

-  powiatowy

 

wyróżnienie – Aleksandra Jaworska – kl.VI

E. Jasiak

20

Konkurs recytatorski Poezji Dziecięcej

-  powiatowy

 

udział

Wychowawcy klas 0-III

21

„Szczęśliwy dom, szczęśliwa rodzina”

-powiatowy

I miejsce – Igor Zybała, kl.VI

III miejsce – Lidia Gliszczyńska, kl.V

E. Jasiak

22

XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Zygmunta Bukowskiego

-powiatowy

I Dominika Budych

J. Bartkowiak-Zwarra

 

23

VII Powiatowy Konkurs Czytelniczy „ Z książką na TY „-etap pierwszy piękne czytanie

-powiatowy

I miejsce- Aleksandra Gajewska kl. VI

II miejsce – Wiktoria Czyż kl. V

J. Bartkowiak-Zwarra

 

24

Konkurs Matematyk Roku 2017

-międzyszkolny

I m. Kinga Pozorska

II m. Róża Fischer

Wyr.Wiktor Lewandowski

E. Jasiak

25

IX Gminny Konkurs „Moja Mała Ojczyzna”

 

 

-gminny

I- turniej wiedzy – W. Lewandowski, kl.VI

I- plakat – Dominika Budych, kl.VI

IV- prezentacja - W. Lewandowski, kl.VI

J. Bartkowiak-Zwarra

E. Jasiak

26

Konkurs Informatyczny „Kartka z mojej miejscowości”

-gminny

II m. Igor Kulling, kl.V

Wyróżnienia:

Igor Zybała, kl.VI

W. Lewandowski, kl.VI

E. Jasiak

27

Konkurs Fotograficzny „Moje spotkanie z przyrodą”

 

-gminny

III m. Martyna Rolińska, kl.V

Wyróżnienia:

A. Jankowska, kl.IIIa

I. Zybała, kl.VI

E. Jasiak

28

Gminny Konkurs Plastyczny – Kartka Świąteczna (z Fundacją „Pan Władek”)

- gminny

I m-ce – Oliwia Sośnicka, kl.III

II m-ce – Borys Orzechowski, kl.II

III m-ce – Zuzanna Mulawa, kl.III

 

Wychowawcy klas 0-III

E. Jasiak

29

Gminne Igrzyska w Unihokeju

- gminny

II m-ce – dziewczęta

IV m-ce – chłopcy

B. Janiak

30

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- gminny

III m-ce – dziewczęta

IV m-ce – chłopcy

B. Janiak

31

Gminne Igrzyska Młodzieży w Siatkówce

 

- gminny

IV m-ce – dziewczęta

IV m-ce – chłopcy

B. Janiak

32

Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Łukasza

- rejonowy

 

M. Jankowska

33

„Pokaz mody z wykorzystaniem barw narodowych”

- gminny

II miejsce – cała drużyna

J. Bartkowiak – Zwarra

 

34

XVII Gminny Konkurs Ortograficzny

- gminny

II miejsce – Róża Fischer (uczniowie klas V)

J. Bartkowiak- Zwarra

35

Gminny konkurs matematyczny w Mierzeszynie

- gminny

I miejsce Igor Zwarra

Katzrayna Gajewska

E. Armatowska

M. Kopycka

36

XI Gminny Konkurs „ Moja Mała Ojczyzna”- konkurs wiedzy

- gminny

I miejsce Wiktor Lewandowski

J. Bartkowiak - Zwarra

37

Minisiatkówka

-zawody gminne

IV miejsce

  1. Janiak

38

Dwa ognie

- zawody gminne

IV miejsce

B. Janiak

39

Minipiłka ręczna

- zawody gminne

Dziewczęta II miejsce

Chłopcy V miejsce

B. Janiak

40

Minikoszykówka

- zawody gminne

Dziewczęta II miejsce

Chłopcy IV miejsce

B. Janiak

41

Mini piłka nożna

- zawody gminne

Dziewczęta III miejsce

 

B. Janiak

42

Mistrz Tabliczki Mnożenia

-szkolny

Kl.IIIa – Radosław Kulling

Kl.III b – K. Gajewska
Kl.IV- A. Janiszewska
Kl.V – M. Rolińska
Kl.VI – W. Lewandowski

E. Jasiak

43

Szkolny Konkurs Poezji Zygmunta Bukowskiego

-szkolny

KLASA I:

I m-ce – M. Karasek

II m-ce – D. Czyż

KLASA II:

I m-ce – L.Rogalska

II m-ce – A. Konarzewska

III m-ce – B. Orzechowski

KLASA III:

I m-ce – E. Marocka

II m-ce – N. Kaczmarek

III m-ce – O. Sośnicka

III m-ce – N. Kucińska

 

 

M. Kopycka

44

„Bądź bezpieczny na drodze”

-szkolny

I m-ce – W. Czyż – kl.V

I m-ce – M. Gajewska – kl.V

II m-ce –  D. Hapoń – kl.III

III m-ce – L.Surma – kl.III

 

 

E.Armatowska

45

Plastyczny konkurs „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie”

 

-szkolny

I m-ce – A. Jankowska – kl.II

I m-ce – I. Zwarra – kl.II

II m-ce –  M.Wilczewski – kl.0

II m-ce – I. Zybała – kl.VI

III m-ce – D.Budych – kl.VI

III m-ce – K. Sokół– kl.I

WYRÓŻNIENIA:

J.Filochowski – kl.II

P.Animucki – kl.II

J. Dąbek – kl.IIIb

 

 

M. Brembor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46

Szkolny konkurs ortograficzny

-szkolny

I miejsce A. Wajsbrot, N. Kucińska

II miejsce N. Kaczmarek, I. Zwarra

III miejsce D. Hapoń, R. Kulling

 

 

E. Armatowska

 

 

47

Szkolny „Mam Talent”

- szkolny

I miejsce – Natalia Kaczmarek (kl. IIIb)

II miejsce – Maja Sokół (kl. IIIb)

III miejsce – Cezary Owczarek (kl. I)

 

Grand Prix – Magdalena Wojnicz, Kinga Pozorska, Amelia Janiszewska (kl. IV)

I miejsce – Emilia Studzińska (kl. V)

II miejsce – Anna Morawska (kl. V)

III miejsce – Klaudia Pakulska (kl. IV)

J. Bartkowiak – Zwarra

 

48

Konkurs plastyczny „ Kartka wielkanocna”

konkurs szkolny

kl. 0

 Martyna Lis

Szymon Kępka

Oliwia Jereczek

kl. I

Mateusz Karasek

Dawid Czyż

Konrad Sokół

kl. II

Paweł Bednarski

Lena Rogalska

Klaudia Plak

kl. IIIa

Amelia Jankowska Natalia Kucińska Igor Zwarra

Kl. III b

Jakub Dąbek

Dawid Hapoń Marek Surma

 

 

  1. Neumiller

49

Konkurs plastyczny „ Kartka wielkanocna”

- szkolny

kl. IV 

Kamil Kisicki, Tymoteusz Kalinowski, Thomas Prokop, Dominik Blok,

kl. V

Lucjan Kalinowski

kl. VI

Wiktor Lewandowski

Igor Zybała

Bartłomiej Klukowski

Malwina Surma

Oliwia Owczarek

E. Armatowska

50

Konkurs matematyczny

- konkurs szkolny

kl. II

Borys Orzechowski, Amelia Konarzewska, Mateusz Studziński

kl. III a

Igor Zwarra, B. Pakulski, R. Kulling

kl. III b

Katarzyna Gajewska, Dawid Hapoń, Krzysztof Pozorski

  1. Neumiller

51

Konkurs ortograficzny

- szkolny

Natalia Kucińska

Radek Kulling

Katarzyna Gajewska

E Armatowska

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny

 

 

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI

 

sowa

BEZPIECZNA SZKOŁA CYFROWA

LEPSZA SZKOŁA