O SZKOLE

Obecnie nasz obwód szkolny obejmuje wsie: Czerniewo, Czerniec, Postołowo, Graniczna Wieś, Pruska Karczma, Cząstkowo, Pawłowo oraz Drzewina.

Mamy świetlicę, stołówkę, bibliotekę, salę komputerową wyposażoną w 16 samodzielnych stanowisk z dostępem do Internetu, pracownię mobilną złożoną z 23 laptopów uczniowskich, 15 laptopów nauczycielskich oraz siedem tablic interaktywnych,  gabinet pedagogiczno-logopedyczny, plac zabaw oraz boisko szkolne. W szkole działa Samorząd Uczniowski, świetlica socjoterapeutyczna i koło muzyczno-teatralne.

Codziennie w stołówce szkolnej wydawane są obiady. Część uczniów korzysta z bezpłatnych posiłków fundowanych przez sponsorów oraz Zespół Opieki Społecznej w Trąbkach Wielkich.
Opiekujemy się Miejscami Pamięci Narodowej: cmentarzem żołnierzy radzieckich w Kleszczewie oraz filią obozu koncentracyjnego Stutthof w Granicznej Wsi. Rodzice czynnie uczestniczą w pracy placówki, działają w Radzie Szkoły, która jest inicjatorem życia w szkole.

Jesteśmy placówką otwartą, chętną do współpracy z innymi szkołami oraz różnymi organizacjami.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nawiązać z nami kontakt i współpracę....