Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

HARMONOGRAM AUTOBUSU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 31.08.2020

DOWÓZ DZIECI DO SZKOŁY

od 02.09.2020r.

 

MIEJSCOWOŚĆ

Dowóz

na godz.

8:00

Dowóz

na godz.

11:45

Kleszczewo – „GÓRNE”

6:55

10:09

Kleszczewo – „SKLEP”           

6:59

10:12

Kleszczewo (nowe osiedle - za cmentarzem) 7:01 10:14

Drzewina                           

7:24

10:38

Pawłowo                           

7:29

10:43

Postołowo                         

7:38

10:47

Cząstkowo

7:42

10:51

Pruska Karczma

7:42

10:51

Graniczna Wieś

7:45

10:54

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0

LEPSZA SZKOŁA

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI