Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

UDZIAŁ W KONKURSACH 2019/2020

KONKURSY I ZAWODY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

L.P.

 

 

NAZWA KONKURSU

RANGA

(szkolny, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski, międzynarodowy)

 

 

ZAJĘTE MIEJSCE

 

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

 

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

  1.  

Kangur Matematyczny

międzynarodowy

wyróżnienia

D. Fischer

kl. III

S. Bobkowski, kl.IV

J.Filochowski,

kl. V

R. Fischer,

kl. VIII

 

Milena Kopycka

Elżbieta Jasiak

  1.  

Ogólnopolska akcja

"REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ"

ogólnopolski

Udział

cała szkoła

Wiesława Niedzielska

  1.  

Ogólnopolska akcja “Szkoła pamięta

ogólnopolski

udział

Cała szkoła

Wiesława Niedzielska

  1.  

Ogólnopolska akcja “Narodowe czytanie”

ogólnopolski

udział

Kl.VII-VIII

J. Bartkowiak - Zwarra

  1.  

VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Bohaterowie Polskiego Podziemia Niepodległościowego”

wojewódzki

II miejsce – kategoria kl.0-III

III miejsce – kategoria kl.IV-VIII

Wyróżnienie – kategoria 0-III

J. Jankowski, kl.II

Z. Bobkowska, kl. VIa

Julita Olszewska, kl.II

Małgorzata Brembor

Jerzy Jakusz

  1.  

VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Żołnierze Wyklęci w poezji”

wojewódzki

I miejsce – kategoria kl.VII-VIII

W. Czyż, kl.VIII

Joanna Bartkowiak-Zwarra

  1.  

IV Wojewódzki Turniej Czytelniczy “Mole książkowe”

wojewódzki

 

udział

M.Gajewska, kl.VIII

I.Kulling, kl.VIII

Joanna Bartkowiak-Zwarra

  1.  

VII Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Żołnierze Wyklęci w pieśni”

wojewódzki

III miejsce – kategoria zespół

 

 

Wyróżnienie – kategoria soliści (kl.0-IV)

 

Wyróżnienie – kategoria soliści (kl.V-VIII)

 

S. Bobkowski, D. Czyż,

C. Owczarek,  kl.IV

 

D.Czyż, kl.IV

 

 

A.Jankowska, kl.VIa

Janusz Beyer

  1.  

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

wojewódzki

Tytuł finalisty

 

Udział w etapie wojewódzkim

R. Fischer, kl.VIII

 

W. Czyż,

kl. VIII

Joanna Bartkowiak-Zwarra

  1.  

Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

wojewódzki

Udział w etapie szkolnym

R. Fischer, kl. VIII

I. Kulling, kl.VIII

K. Pozorska, kl.VII

 

Elżbieta Jasiak

  1.  

Wojewódzki Konkurs “Logiczna Matematyka”

wojewódzki

Udział

R. Fischer, kl. VIII

I. Kulling, kl.VIII

K. Olszewska, kl.VIII

Elżbieta Jasiak

  1.  

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego

wojewódzki

Udział

M.Gajewska kl. VIII

W. Czyż

kl. VIII

Róża Fischer kl. VIII

K. Pozorska kl VII

M. Wojnicz

kl. VII

A. Dończyk

kl. VII

D. Wicka

kl. VII

K. Pakulska kl. VII

Anna Wiśniewska

  1.  

Wielka Liga Czytelnicza

powiatowy

Tytuł “Mistrz Powiatu”

 

Tytuł II – go wicemistrza

 

wyróżnienie

 

R. Fischer, kl.VIII

 

Z.Bobkowska, kl.VIa

 

D. Fischer, kl.III

 

J. Jasińska

  1.  

X Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Z książką na TY”

powiatowy

II miejsce – kategoria kl. VIII

III miejsce – kategoria kl. VII

W.  Czyż,k

l. VIII

K. Pozorska, 

kl. VII

Joanna Bartkowiak-Zwarra

  1.  

XV Megaolimpiada Wiedzy

powiatowy

Tytuł laureata

Aurelia Pleskacz - oddz. przedszkolny

J. Osińska

  1.  

Mój ulubiony bohater z bajki, gminny konkurs plastyczny

gminny

I miejsce oddział przedszkolny

J. Przerada

Joanna Osińska

  1.  

Gminny Konkurs Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych

gminny

II miejsce – kategoria kl.IV-VIII

A. Pelewska

 kl.VIII

Janusz Beyer

  1.  

Gminny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

gminny

III miejsce

Drużyna dziewcząt kl. V-VII

Bogdan Jania

19.

Gminny Konkurs Fotograficzny “Mój Pupil”

gminny

II miejsce

wyróżnienie

R. Kulling, kl.VIa

S. Bobkowski, kl.IV

O. Sośnicka, kl.VIa

J.Kuklińska, kl.VIb

W. Czyż, kl. VIII

Elżbieta Jasiak

  1.  

Szkolny Konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

szkolny

Tytuł „MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA”

Stanisław Bobkowski - Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasie IV

Lena Rogalska  - Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasie V

Natalia Kucińska  - Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasie VIa

Katarzyna Gajewska  - Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasie VIb

Kinga Pozorska  - Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasie VII

Róża Fischer  - Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasie VIII

 

Elżbieta Jasiak

  1.  

“Drugie życie odpadów” szkolny konkurs ekologiczny

szkolny

I miejsce

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 

 

wyróżnienie

A.Wróblewski, kl. VIa

 

Agnieszka Wójtowicz, oddz. Przedszkolny

 

Jakub Gutomski – oddz. przedszkolny

 

M.Łukiewicz, kl.I

A.Bednarski, kl.I

 

D.Skiba

  1.  

Szkolny Konkurs Ekologiczny “Redukcja odpadów”

szkolny

I miejsce

II miejsce  - kategoria kl. IV - V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 II miejsce  - kategoria kl. VI- VIII

 

Z. Bobkowska kl. VI a

S. Bobkowski, kl. IV M. Karasek,  kl. IV

F. Dończyk, kl. V

J. Filochowski, kl. V

F. Gawęcki, kl. V

K. Plak, kl. V

M. Podolska, kl. V J. Żmijewski, kl. V

 

A.Jankowska, kl. VI a

D. Hapoń, kl.VI b

M. Gajewska, kl. VIII

R. Fischer, kl. VIII

L. Kalinowski, kl. VIII

I.Kulling, kl. VIII

Justyna Jasińska

Dorota Skiba

 

  1.  

Wielka Liga Czytelników

szkolny

Kategoria: Mistrz Szkoły

 

Kategoria: Mistrz Biblioteki

 

 

I Wice Mistrz Biblioteki

 

 

II Wice Mistrz Biblioteki

 

Daria Fischer kl. III

 

Robert Piernicki kl. III

Emilia Studzińska kl. VIII

 

Dawid Czyż kl. IV

Radosław Kulling kl. VI a

 

Lena Rogalska kl.V

 

 

Justyna Jasińska

22.

Szkolny Konkurs Fotograficzny

“Skarby Ziemi”

szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

wyróżnienie

Mateusz Studziński kl.V

Weronika Karakała kl.V

Marcin Wicki kl. V

Emilia Studzińska kl.VIII

 

Fabian Lubiński kl. V

Nikola Zelewska kl. V

Dorota Skiba

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA

LEPSZA SZKOŁA

PROJEKT EDUKACYJNY

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI

 

sowa