Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

HARMONOGRAM AUTOBUSU SZKOLNEGO NA 01.09.2020r.

Utworzono dnia 31.08.2020

Czerniewo, dnia 31.08.2020 r.

 

Przywozy na 01.09.2020 r.

 

MIEJSCOWOŚĆ

Dowóz

na godz.

8:00

Dowóz

na godz.

9:00

Kleszczewo – „GÓRNE”

6:55

7:55

Kleszczewo – „SKLEP”           

6:59

7:59

Kleszczewo (nowe osiedle - za cmentarzem) 7:01 8:01

Drzewina                           

7:24

8:24

Pawłowo                           

7:29

8:29

Cząstkowo                        

7:34

8:34

Postołowo                         

7:38

8:38

Cząstkowo

7:42

8:42

Pruska Karczma

7:42

8:42

Graniczna Wieś

7:45

8:45

 

ODWOZY:

Odwóz I – 9:45

Odwóz II – 11:00

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0

LEPSZA SZKOŁA

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI