Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

UDZIAŁ W KONKURSACH 2017/2018

 

KONKURSY –  rok szkolny 2017/2018

 

 

 

 

 

Lp.

Rodzaj konkursów – zawodów

Ranga – etap

Miejsce

Osoba odpowiedzialna

  1.  

Międzynarodowi Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY 2018”

międzynarodowy

W. Lewandowski kl. VII-

wyróżnienie

E. Jasiak

  1.  

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

międzynarodowy

udział

D. Klein

E. Jasiak

  1.  

Konkurs Logicznego Myślenia

 ogólnopolski

W. Czyż  kl VI – tytuł laureat

R. Fischer kl. VI- tytuł ekspert

E. Jasiak

  1.  

„Orzeł biały nasza duma”

 ogólnopolski

wyróżnienia

E. Armatowska

  1.  

Wielki Maraton Czytelniczy

1. „Spotkanie nowych przyjaciół” kl. II-III

2. „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” kl. IV-VI

3. „W lustrze książki” kl. VII

 ogólnopolski

 

Wyróżnienie

 

Laureat

 

Finalista

 

Laureat

J. Bartkowiak- Zwarra

  1.  

Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- wojewódzki

- udział

B. Janiak

  1.  

I Ty możesz zostać Pitagorasem

- wojewódzki

Lena Rogalska - udział

A. Kalinowska

  1.  

„Żołnierze wyklęci”

- wojewódzki

Wyróżnienie Igor Zybała

E. Armatowska

  1.  

„Kartka wielkanocna”

- wojewódzki

Wyróżnienie

E. Armatowska

  1.  

„Żołnierze wyklęci w poezji”

-wojewódzki

I m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

XXXVWojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - eliminacje

- wojewódzki

II Im-ce

J. Bartkowiak Zwarra

Konkurs „Polska nasza Niepodległa”

międzywojewódz

Jeszcze trwa do końca października

S. Szulist

  1.  

V Międzywojewódzki Przegląd Inscenizacji Teatralnych „Antonówka”

międzywojewódz

II m-ce

M. Jankowska

D. Klein

M. Sautycz

  1.  

Konkurs Biblijny

- metropolitarny – etap szkolny

5 osób zakwalifikowana do etapu rejonowego –

M. Jankowska

  1.  

Kuratoryjny konkurs z matematyki

- kuratoryjny – etap szkolny

1 osoba zakwalifikowana do etapu rejonowego – Wiktor Lewandowski

E. Jasiak

  1.  

Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- powiatowy

II miejsce – KWALIFIKACJA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

B. Janiak

  1.  

„ Z książką na Ty” test wiedzy o lekturze

- powiatowy

II m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Zygmunta Bukowskiego

- powiatowy

II m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

VIII Powiatowy konkurs pięknego czytania

- powiatowy

II m-ce

J. Bartkowiak- Zwarra

  1.  

Powiatowy Konkurs Recytatorski dla dzieci Michał Rusinek

- powiatowy

Mateusz Karasek kl. II - wyróżnienie

Wychowawcy kl.0-III

  1.  

„Powiatowa kartka świąteczna” – Boże Narodzenie

-  powiatowy

 

 

E. Jasiak

  1.  

„Śzczęśliwy dom, szczęśliwa rodzina”

- powiatowy

B. Pakulski – wyróżnienie

Igor Zybała - wyróżnienie

B. Klukowski III miejsce

D, Janiszewska I miejsce

E. Jasiak

  1.  

Konkurs Matematyk Roku

- międzyszkolny

I m-ce –K. Gajewska- kl. IV

Wyr.W. Lewandowski- kl.VII

Wyr. R. Fischer- kl. VI

E. Jasiak

  1.  

Konkurs j. angielskiego

- gminny

 

D. Klein

  1.  

XVIII Gminny Konkurs Orograficzny

- gminny

III.m-ce

I m-ce

 

II m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

Jan Brzechwa w słowie i obrazie

- gminny

Przemysław Olszewski- wyróżnienie

J. Osińska

  1.  

Gminny Konkurs Plastyczny – Kartka Świąteczna (z Fundacją „Pan Władek”)

- gminny

J.Jankowski – kl.0 – wyr.

M.Karasek – kl. II – wyr.

P. Bednarski – kl.III – III m-ce

 

Amelia Jankowska – II m-ce

Wychowawcy kl.0-III

 

 

 

E. Jasiak

  1.  

XIV Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki o Tematyce Bożonarodzeniowej

- gminny

- III miejsce – Lena Rogalska

Mariola Jankowska

  1.  

X Gminny Konkurs Informatyczny „Kartka z mojej miejscowości”

- gminny

I m-ce I. Kulling kl. VI

III m-ce R. Kulling – kl. IV a

Wyr .W. Lewandowski – kl.VII

 

  1.  

Konkurs Fotograficzny „Moje spotkania z przyrodą”

- gminny

W. Lewandowski kl. VII – wyróżnienie

D. Budych kl. VII - wyróżnienie

E. Jasiak

  1.  

Gminne Igrzyska w Unihokeju

- gminny

 

B. Janiak

  1.  

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- gminny

 

B. Janiak

  1.  

Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- gminnym

III miejsce

KWALIFIKACJA DO ETAPU POWIATOWEGO

B. Janiak

  1.  

Dwa ognie usportowione

-gminny

 udział

B. Janiak

  1.  

Minikoszykówka

- gminny

udział

B. Janiak

  1.  

Mistrz Tabliczki Mnożenia

-szkolny

 

E. Jasiak

  1.  

Konkurs Języków Obcych

-szkolny

 

D. Klein

  1.  

Szkolny konkurs wielokąty

- szkolny

I m-ce-A. Dończyk

Wyróż. O. Góra

E. Jasiak

  1.  

Quiz Bożonarodzeniowy

-szkolny

 

D. Klein

  1.  

Kartka wielkanocna

- szkolny

L. Gliszczyńska III m-ce

A. Jankowska II m-ce

E. Armatowska

  1.  

„Mam talent” (edycja II)

- szkolny

I m-ce

II m-ce

III m-ce

III m-ce

J. Bartkowiak Zwarra

  1.  

Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

- gminny

 

 

  1.  

 

BRD - „Bezpieczna Gmina”

  1. „Odblaski poprawiają nasze bezpieczeństwo”

 

 

 

 

  1. „Bezpieczna droga do szkoły”

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. „Bezpieczny rowerzysta”

 

 

 

- gminny

 

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

 

 

I miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

II miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

B. Janiak – KOORDYNATOR

 

J. Osińska

 

 

 

 

A. Neumüller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Jasiak

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny

 

 

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI

 

sowa

BEZPIECZNA SZKOŁA CYFROWA

LEPSZA SZKOŁA