UŚMIECH DZIECKA NA DZIEŃ DZIECKA

11 maja 2018r. uczniowie z klasy VII podsumowali charytatywną akcję „UŚMIECH DZIECKA NA DZIEŃ DZIECKA”. Przez miesiąc czasu wolontariusze zbierali pieniążki na prezent dla chorego Dawida. Ponieważ widzieliśmy, że akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy obdarować prezentem z okazji Dnia Dziecka jeszcze jednego chłopca. Niespodzianki dla Dawida (11 lat) oraz Kuby (17 lat) z gdańskiego hospicjum zostały zakupione, zapakowane oraz dowiezione na miejsce zbiórki. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców, dzięki którym zebraliśmy 1021, 81zł oraz karton słodyczy.  Z pewnością Dawid i Kuba w tym dniu będą się uśmiechać dzięki nam!

Bardzo dziękuję za pomoc moim wychowankom za włączenie się w tę akcję, a szczególnie Kubie Pozorskiemu, który wraz z rodzicami dostarczył paczki do Fundacji Hospicyjnej.

Elżbieta Jasiak

Nasza społeczność otrzymała podziękowanie od Dawida, dla którego udało się przygotować niespodziankę z okazji akcji charytatywnej "UŚMIECH DZIECKA NA DZIEŃ DZIECKA"