Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

UŚMIECH DZIECKA NA DZIEŃ DZIECKA

 

11 maja 2018r. uczniowie z klasy VII podsumowali charytatywną akcję „UŚMIECH DZIECKA NA DZIEŃ DZIECKA”. Przez miesiąc czasu wolontariusze zbierali pieniążki na prezent dla chorego Dawida. Ponieważ widzieliśmy, że akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy obdarować prezentem z okazji Dnia Dziecka jeszcze jednego chłopca. Niespodzianki dla Dawida (11 lat) oraz Kuby (17 lat) z gdańskiego hospicjum zostały zakupione, zapakowane oraz dowiezione na miejsce zbiórki. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców, dzięki którym zebraliśmy 1021, 81zł oraz karton słodyczy.  Z pewnością Dawid i Kuba w tym dniu będą się uśmiechać dzięki nam!

Bardzo dziękuję za pomoc moim wychowankom za włączenie się w tę akcję, a szczególnie Kubie Pozorskiemu, który wraz z rodzicami dostarczył paczki do Fundacji Hospicyjnej.


Elżbieta Jasiak

 


Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej "UŚMIECH DZIECKA NA DZIEŃ DZIECKA", która polega na sprawieniu radości wybranemu dziecku będącemu pod opieką gdańskiego hospicjum. Nasi uczniowie będą zbierać fundusze na prezent dla Dawida. Akcję pilotować będą wolontariusze z klasy VII wraz z wychowawczynią p. E.Jasiak.

Dawid ma 11 lat – choruje na rdzeniowy postępujący zanik mięśni. Jest inteligentnym, bystrym, dowcipnym i bardzo błyskotliwym chłopcem. Kocha wszystkie zwierzęta, ma dwa koty i psa, za którymi przepada! Dawid z wielką przyjemnością sam wybierze sobie prezent, jeśli otrzyma kartę podarunkową do sklepu Toys „R” Us. Chłopiec uwielbia też słodkości!

Zrobimy wszystko, aby Dawid zapamiętał ten Dzień Dziecka na długo!

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

 

 

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI

 

sowa

BEZPIECZNA SZKOŁA CYFROWA

LEPSZA SZKOŁA