X GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY "KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI"

Utworzono dnia 17.06.2018

Autor:Wiktor Lewandowski, kl.VII

Konkurs informatyczny pt.: „ KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI” skierowany był do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VII) oraz uczniów oddziałów gimnazjalnych z Trąbek Wielkich. Organizatorem konkursu Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Trąbki Wielkie.

Cel konkursu to promocja własnej miejscowości, bliższe zapoznanie się z przeszłością, historią, jak i teraźniejszością własnej okolicy oraz popularyzowanie stosowania technologii multimedialnej (komputerowej, fotograficznej) w pracy twórczej ucznia.

Przedmiotem konkursu było wykonanie kartki pocztowej z miejscowości (z terenu Gminy Trąbki Wielkie), w której mieszka dany uczeń lub z miejscowości, w której znajduje się szkoła, do której uczeń uczęszcza. W związku z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę zachęcaliśmy dzieci do wykonania kartek z miejscami pamięci narodowej znajdującymi się na ternie naszej gminy.

28 maja 2018 r. w SP w Trąbkach Wielkich rozstrzygnięto X Gminny Konkurs Informatyczny „KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”.

Jury w składzie:

• Andrzej Markowski
  •           Mariusz Czerwiński

oceniło 63 prace (49 ze szkół podstawowych oraz 14 z oddziałów gimnazjalnych) i przyznało następujące miejsca:

KATEGORIA KLAS IV – VI:

PRACE NAGRODZONE

I miejsce – Igor Kulling – SP Czerniewo

II miejsce – Jakub Jasiak – SP Trąbki Wielkie

III miejsce – Radosław Kulling – SP Czerniewo

PRACE WYRÓŻNIONE

Martyna Kanka – SP Kłodawa

Zuzanna Kraińska – SP Sobowidz

Dubiela Dominika – SP Trąbki Wielkie

KATEGORIA KLASY VII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE:

PRACE NAGRODZONE

I miejsce – Anna Łopuch – SP Trąbki Wielkie

II miejsce – Julia Marcinkiewicz – SP Trąbki Wielkie

III miejsce – Marta Kurek – SP Trąbki Wielkie

III miejsce – Wiktor Lewandowski – SP Czerniewo

PRACE WYRÓŻNIONE

Anna Kullas – SP Trąbki Wielkie

Wiktoria Podwysocka – SP Trąbki Wielkie

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE (za wykonanie prac związanych z miejscami pamięci narodowej w Gminie Trąbki Wielkie)

Miłosz Dubiella – SP Trąbki Wielkie

Bartosz Brembor – SP Trąbki Wielkie

12 czerwca 2018 roku w gabinecie Pana Wójta zostły wręczone nagrody oraz dyplomy wszystkim lauretom konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz nauczycielom przygotowującym dzieci do konkursu.

Elżbieta Jasiak