Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

WYNIKI VIII GMINNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Utworzono dnia 23.06.2019

WYNIKI

VIII GMINNEGO  KONKURSU  FOTOGRAFICZNEGO

„ MOJE SPOTKANIE Z PRZYRODĄ  GMINY TRĄBKI WIELKIE – LAS W OBIEKTYWIE ”

 

            VIII Gminny Konkurs Fotograficzny „ MOJE SPOTKANIE Z PRZYRODĄ  GMINY TRĄBKI WIELKIE – LAS W OBIEKTYWIE”  już za nami.

Każdy z uczestników mógł zgłosić do konkurs dowolną ilość zdjęć wykonanych samodzielnie, ukazując piękno lasu, jego florę i faunę.

Prace oceniało Jury w dwóch kategoriach wiekowych: klasy młodsze IV – VI oraz starsze  VII –VII oraz III gimnazjum.

Duża liczba prac – 137 oraz wysoki poziom zaprezentowanych fotografii sprawiły, że komisja oceniająca miała niemały problem z wyłonieniem tych najlepszych. Poskutkowało to aż przyznaniem 10 nagród głównych oraz sześciu wyróżnień ( pomimo tego, że w trzech przypadkach brakowało regulaminowego formatu). Uznano bowiem, że wszystkie wartościowe zdjęcia powinny być zauważone, a ich autorzy docenieni. Ilość uczestników biorących udział w konkursie świadczy o dużym zainteresowaniu wśród uczniów otaczającą ich przyrodą. Piękno lasu flory i fauny połączone z pasją do fotografowania zostało uwiecznione we wszystkich pracach konkursowych.

W bieżącym roku, podobnie jak w ubiegłym ( ze względu na trudności transportowe) nagrody rzeczowe zostaną wręczone laureatom na koniec roku szkolnego, podczas uroczystości wręczenia świadectw w ich  macierzystych szkołach.

Szczególne podziękowanie składam dla naszych Sponsorów nagród: Gminnej Komisji          ds. Problemów Alkoholowych w Trąbkach Wielkich oraz Państwa Władysława i Marii Ornowskich z Fundacji Pan Władek.

 

 

 Serdecznie pozdrawiam Was i wszystkich Przyjaciół Konkursu

                                                       Dorota Lubiejewska - Skiba

 

LISTA  UCZESTNIKÓW VIII GMINNEGO  KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

2019

„ MOJE SPOTKANIE Z PRZYRODĄ  GMINY TRĄBKI WIELKIE – LAS W OBIEKTYWIE”

 

l.p.

 

Imię i nazwisko

MIEJSCE

Nazwa szkoły

klasa

Liczba zdjęć

  1.  

JULIAN FILOCHOWSKI

wyróżnienie

SP CZERNIEWO

IV

7

  1.  

KINGA POZORSKA

wyróżnienie

SP CZERNIEWO

VI

6

  1.  

MAGDALENA WOJNICZ

 

SP CZERNIEWO

VI

5

  1.  

MARTYNA ROLIŃSKA

wyróżnienie

SP CZERNIEWO

VII

4

  1.  

RÓŻA  FISCHER

 

SP CZERNIEWO

VI

3

  1.  

MARIA GAJEWSKA

III  miejsce

SP CZERNIEWO

VII

8

  1.  

DOMINIKA  BUDYCH

 

SP CZERNIEWO

VII

3

  1.  

KLAUDIA OLSZEWSKA

 

SP CZERNIEWO

VII

4

  1.  

WIKTORIA  CZYŻ

I miejsce

SP CZERNIEWO

VII

8

  1.  

MALWINA SURMA

 

SP CZERNIEWO

VII

5

  1.  

MARIA  MOKROSIŃSKA

wyróżnienie

SP Trąbki  Wlk.

V A

15

  1.  

JAKUB  JASIAK

II miejsce

SP Trąbki  Wlk.

VII A

9

  1.  

MICHAŁ  JASIAK

 

SP Trąbki  Wlk.

VIII A

12

  1.  

KAMIL LECZKOWSKI

wyróżnienie

SP Trąbki  Wlk.

VIII B

3

  1.  

JULIA ORMAŃCZYK

 

SP Trąbki  Wlk.

III C

GIM

2

  1.  

KAROL JAŻDŻEWSKI

 

SP Trąbki  Wlk.

VA

1

  1.  

MARCIN KRAWCZYK

 

SP Trąbki  Wlk.

VIII B

5

  1.  

PAULINA WÓJTOWICZ

 

SP Trąbki  Wlk.

VII B

6

  1.  

ANNA LUKSENBURG

I miejsce

SPS WARCZ

III

3

  1.  

KRYSTIAN SMOTER

 

SPS WARCZ

IV

1

  1.  

MILEWCZYK OLIWIA

II miejsce

SPS WARCZ

V

1

  1.  

HALMAN KRZYSZTOF

III  miejsce

SPS WARCZ

VI

1

  1.  

ŁASZCZEWSKI KAROL

II miejsce

SPS WARCZ

VI

3

  1.  

JUSTYNA  RĄCZKA

 

SPS WARCZ

VII

2

  1.  

NIKOLA MILEWSKA

II miejsce

SPS WARCZ

VII

3

  1.  

PATRYCJA KANIEWSKA

II miejsce

SPS WARCZ

VII

2

  1.  

WIKTORIA DYGAS

 

SPS WARCZ

VII

2

  1.  

WOJCIECH  KOZIEŁ

 

SPS WARCZ

VIII

3

  1.  

MAGDALENA  POTRAC

I miejsce

SPS WARCZ

VIII

2

  1.  

PIOTR WIŚNIEWSKI

 

SPS WARCZ

VIII

1

  1.  

EWELINA MACHUT

wyróżnienie za serię zdjęć

SPS WARCZ

III GIM

3

  1.  

JOANNA GAJKOWSKA

 

SPS WARCZ

III GIM

2

  1.  

DENIS LUX

 

SPS WARCZ

III GIM

1

  1.  

DOLATA ŁUKASZ

 

SPS WARCZ

III GIM

1

 

Organizatorzy:

SP Czerniewo  - naucz. Dorota Lubiejewska - Skiba  

Fundacja  Pomocy na Rzecz Dzieci „ Pan  Władek”                                 

Gminna Komisja ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych    w Trąbkach Wielkich                                                                                            
                                                           

JURY :                                                                           

Andrzej Markowski                         

 Mariusz Czerwiński                                                                                                                                                            

Władysław Ornowski 

Maria Ornowska                                                                           

Trąbki  Wielkie, dnia 30.05.2019r.

 

 

GALERIE:

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

 

 

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI

 

sowa

BEZPIECZNA SZKOŁA CYFROWA

LEPSZA SZKOŁA