WYNIKI I ETAPU KONKURSU MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNEGO

Utworzono dnia 07.11.2020

5 listopada 2020r. upłynął termin rejestracji oraz przesyłania zadań z I etapu  konkursu matematyczno-informatycznego dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymał własne konto, na którym rozwiązywał zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez InstaKod Sp z o.o., twórcę programu nauczania, środowiska programistycznego i podręczników informatyki w klasach 4-8 oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Poniżej przedstawiam listę uczniów zgłoszonych do konkursu, którzy pomyślenie ukończyli I etap.

Filip Knut

klasa 4

Daria Fischer

klasa 4

Stanisław Bobkowski

klasa 5

Konrad Sokół

klasa 5

Julian Filochowski

klasa 6

Radek Kulling

klasa 7a

Adrian Wróblewski

klasa 7a

Jakub Dąbek

klasa 7b

Na podstawie wyników punktowych wszystkich wymienionych uczniów komisja konkursowa podejmie decyzję o kwalifikacji części uczniów do II etapu.

Elżbieta Jasiak

Grudzień 2020