Rozstrzygnięcie XI Gminnego Konkursu Informatycznego „KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”

Utworzono dnia 27.06.2019

12 czerwca w gabinecie Wójta Gminy Trąbki Wielkie odbyło się podsumowanie XI Gminnego Konkursu "Kartka z mojej miejscowości".

Konkurs ten skierowany był do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII) oraz uczniów oddziałów gimnazjalnych z Trąbek Wielkich. Organizatorem konkursu Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Trąbki Wielkie.

Cel konkursu to promocja własnej miejscowości, bliższe zapoznanie się z przeszłością, historią, jak i teraźniejszością własnej okolicy oraz popularyzowanie stosowania technologii multimedialnej (komputerowej, fotograficznej) w pracy twórczej ucznia.

Przedmiotem konkursu było wykonanie kartki pocztowej z miejscowości (z terenu Gminy Trąbki Wielkie), w której mieszka dany uczeń lub z miejscowości, w której znajduje się szkoła, do której uczeń uczęszcza.

6 czerwca 2019 r. w Urzędzie Gminy Trąbki Wielkie rozstrzygnięto XI Gminny Konkurs Informatyczny „KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”.

Jury w składzie:

• Patrycja Jereczek
  • Andrzej Markowski
  • Mariusz Czerwiński

oceniło 64 prace (63 ze szkół podstawowych oraz 1 z oddziału gimnazjalnego) i przyznało następujące miejsca:

KATEGORIA KLAS IV – VI:

PRACE NAGRODZONE

I miejsce – Nicola Piotrkowska – ucz. kl.V SP w Mierzeszynie

II miejsce – Krzysztof Pasztaleniec – ucz. kl. IV – SP w Trąbkach Wielkich

III miejsce – MałgorzataMiłek – ucz. kl.V – SP w Kłodawie

PRACE WYRÓŻNIONE

Amelia Jankowska – ucz. Kl.V – SP w Czerniewie