JUBILEUSZE, JUBILEUSZE...

Utworzono dnia 28.09.2020

24 września 2020 r.  podczas apelu, który odbył się na podwórku szkolnym, z udziałem klas VII-VIII, Pani Dyrektor Maria Sautycz wręczyła kwiaty i gratulacje z okazji jubileuszu  pracy zawodowej trzem pracownikom szkoły:

• 20-lecia Pani Annie Wiśniewskiej,
  • 35-lecia Pani Dorocie Lubiejewskiej-Skiba
  • 45-lecia Panu Wiesławowi Kosikowskiemu.

Pani Dyrektor podziękowała za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci oraz złożyła życzenia dalszych osiągnięć w pracy zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu całej społeczności szkolnej również złożyli szanownym Jubilatom serdeczne życzenia. Pamiętali też o naszej Pani Dyrektor Marii Sautycz, która obchodziła 35-lecie pracy zawodowej. Oto gratulacje od uczniów:

Pani Dyrektor!

Z okazji 35-lecia pracy zawodowej życzymy, aby ten jubileusz, był powodem do zadowolenia i satysfakcji z wykonywanego zawodu, a także bodźcem do dalszego działania. Niech kolejne lata pracy wpływają w poczuci spełnienia, w dobrym zdrowiu i pomyślności.

Kochana Pani Majeczko!

Za uśmiech, dobre słowo,
zachętę do pracy gdy nic się nie udawało
i pochwałę gdy wszystko szło dobrze.
Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi
i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy.
Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.
Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych.
Za to, że mogliśmy zawsze na Panią liczyć!

Dziękujemy i dedykujemy piosenkę „Dni których nie znamy”.

Panie Wieśku!

Przepracował Pan już 45 lat.  Zna Pan każdy zakątek  tej szkoły, potrafi naprawić dosłownie wszystko. Dziękujemy dzisiaj za te lata, za to, że jesteś cierpliwy, za to, że czasami zabierasz nas z lekcji do pomocy, za ciepłe kaloryfery (czasami nawet za bardzo) i za wiele innych spraw.  Gratulujemy Panu tego pięknego jubileuszu i życzymy szczęścia, zdrowia  i pomyślności w życiu osobistym. Po tylu latach pracy śmiemy twierdzić, że Pan powie:

Ja kocham swoją robotę, zarobek kocham też!

Ja kocham je coraz mocniej, czy słońce jest, czy deszcz.

Ja kocham moją szefową, ona przecież jest wspaniała.

Kocham też jej szefów - i wszystkich pozostałych.

Ja kocham swoją kotłownię i jej pochodzenie,

Na urlopowy wyjazd jej nigdy nie zamienię.

Kocham tu mebli ponury szary kolor

I sterty opału rosnące wciąż na nowo.

Wydajność mojej pracy wzrasta wręcz nadzwyczajnie

I nie znam innych przyczyn, by było mi tak fajnie.

Ja kocham też obecność moich współpracowników,

Pełną złośliwych uwag, uśmiechów, wykrzykników.

Kochana pani Dorotko!

Dziś mija 35-lecie Twojej pracy zawodowej. Pragniemy podziękować za to że jest Pani cudownym nauczycielem. Zawsze uśmiechnięta, rozważna i z wielkim sercem. Z zaangażowaniem ukazuje nam Pani piękno przyrody i otwiera przed nami magiczny świat chemii.

W prezencie dedykujemy utwór „Tyle słońca w całym mieście”,  ponieważ Pani serce promieniuje dobrem niczym słońce.

Pani Aniu!

W dniu 20-lecia pracy zawodowej dziękujemy za wszystkie starania, które wkłada Pani  w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, że ten wysiłek uczyni  z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle  trudne i mozolne wkładanie w nasze głowy niemieckich słów. Zdajemy sobie sprawę,  że na efekty Twojej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie,  ale przyjdzie taki czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze  raz za wszystko kochana Pani Aniu dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia! Dowodem na to, że są jednak efekty Pani pracy dedukujemy piosenkę pt: Schnappi, das kleine Krokodil”.

Wszystkim z całego serca gratulujemy.

Mariola Jankowska

JUBILEUSZE